0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві вперше за 55 років відремонтують міст Метро


У Києві вперше за 55 років відремонтують міст Метро

Завдяки кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) київський міст Метро вперше з уведення в експлуатацію в 1965 році капітально відремонтують.

Про це повідомляє Київська міська держадміністрація в п’ятницю, 14 травня.

Зазначено, що напередодні в четвер Київрада на пленарному засіданні затвердила угоду про підготовку кредитне фінансування ремонтно-реставраційних робіт моста Метро через Дніпро.

«Проектом буде передбачатися ремонт всіх елементів автопроїзду — від облаштування нової системи водовідведення, ремонту конструкцій прогонових будов і опор, прибудови монолітних залізобетонних плит автопроїзду і заміни деформаційних швів до заміни тротуарних блоків, ремонту перильного і бар’єрного огородження і ремонту сполучень з мостом» — сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, одним з важливих етапів поновлення споруди буде посилення балок прогонової будови. Так, арочні конструкції посилять пучками високоміцної попередньо напруженої арматури, а всі залізобетонні елементи моста захистять високоякісними антикорозійними сумішами.

Також планується розширити тротуари для облаштування велодоріжок і додати декоративне підсвічування.

«Оновлення споруди будуть виконувати коштом ЄБРР, який надає кредит у розмірі 60 млн євро. Завдяки ремонту термін експлуатації споруди буде продовжений на десятиліття», — додав Поворозник.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на Finance_ukr та першими дізнавайтесь про новини у світі фінансів 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua