0 800 307 555
0 800 307 555

ДФС проводить обшуки у «Київпастрансі»


ДФС проводить обшуки у «Київпастрансі»

ДФС проводить обшуки у приміщеннях КП «Київпастранс» та підрядного комерційного підприємства.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба України у Facebook.

За матеріалами ГУ ДФС у м. Києві Офіс генерального прокурора розпочав досудове розслідування щодо службових осіб КП «Київпастранс» та підрядного комерційного підприємства за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України, ч. 5 ст. 191 КК України.

За версією слідства, посадовці КП «Київпастранс» та підрядного комерційного підприємства, використовуючи суб’єкти господарської діяльності з ознаками ризиковості та транзитності, у 2020 році привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах, які були виділені на реконструкцію трамвайної лінії у Деснянському районі м. Києва. Крім того, посадові особи підрядного комерційного підприємства ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах.

У приміщеннях КП «Київпастранс» і підрядного комерційного підприємства відбуваються обшуки з метою виявлення первинної фінансово-господарської документації, яка може свідчити про правопорушення.

«Я вже неодноразово заявляв, що прискіпливу увагу ДФС буде приділяти махінаціям у сфері оновлення та будівництва інфраструктури, що є одним із пріоритетів економічної політики України станом на сьогодні. Мета наших дій у цьому напрямі – підвищення ефективності використання бюджетних коштів для модернізації інфраструктури та протидія можливим зловживанням», — зазначив голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua