0 800 307 555
0 800 307 555

Італія оштрафувала Google за зловживання домінуючим становищем


Італія оштрафувала Google за зловживання домінуючим становищем

Регулятор в Італії оштрафував Google на 102 млн євро. Причиною названо зловживання домінуючим становищем на ринку пошукових додатків.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву італійського регулятора.

У заяві наголошується, що Google не дозволяв додатку Enel JuicePass працювати з операційною системою Android Auto, яка дозволяє безпечно використовувати додатки в автомобілях. “Несправедливо обмежуючи її використання і віддаючи перевагу Google Maps”, – цитує видання повідомлення регулятора.

Італійський регулятор також заявив, що американський IT-гігант займає домінуюче становище на ринку, яке дозволяє йому контролювати доступ розробників додатків до користувачів через Android і його магазин додатків Google Play.

Представник Google в Італії заявив, що компанія “шанобливо не згодна” з рішенням антимонопольного регулятора і вивчить документи, щоб прийняти рішення про свої подальші дії.

Нагадаємо, в лютому 2021 року ірландська і французька філії корпорації Google погодилися виплатити Франції штраф у розмірі 1,1 млн євро. Причиною стало некоректне відображення рейтингів готелів у країні.

На початку квітня Антимонопольний комітет України (АМКУ) наклав штраф у розмірі 1 млн гривень на Google за неподання в установлений термін відомостей на вимогу державного уповноваженого АМКУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua