0 800 307 555
0 800 307 555

Правила виїзду бізнесменів з України пропонують посилити


Правила виїзду бізнесменів з України пропонують посилити

Кабінет міністрів пропонує через суд обмежувати право виїжджати за кордон керівнику компанії з податковим боргом понад 1 млн грн, який не сплачується протягом місяця, свідчить текст так званого ресурсного законопроекту.

«У разі несплати протягом 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) платнику податків податкової вимоги суми податкового боргу, яка перевищує 1 млн грн, контролюючий орган має право звернутися до суду щодо встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду керівника такого платника податків за межі України — до повного погашення такого боргу», — вказало в тексті законопроекту, який 12 травня підтримав уряд.

Читайте також: Половина з ТОП-10 держкомпаній збиткові

Законопроект також пропонує ввести норму, згідно з якою в разі порушення термінів сплати акцизного податку платнику податків загрожує штраф у розмірі 20% суми акцизу.

Крім цього, законопроект пропонує встановити норму про обмеження 50% суми від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих років, яку можна включити у фінансовий результат до оподаткування.

Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua