0 800 307 555
0 800 307 555

У Євросоюзі хочуть заборонити готівкові розрахунки на суму понад 10 тисяч євро


У Євросоюзі хочуть заборонити готівкові розрахунки на суму понад 10 тисяч євро

Єврокомісія має намір внести пропозицію про заборону готівкових розрахунків на суму у понад 10 тисяч євро.

Про це заявила комісар ЄС з питань фінансових послуг Майред Макгіннесс в інтерв’ю німецькому виданню Süddeutschen Zeitung, повідомляє DW.

“Ми говоримо про верхню межу в 10 тисяч євро. Доволі важко носити таку суму при собі готівкою. Більшість людей так не робить”, – пояснила єврокомісарка.

Для чого це потрібно. Припис про обмеження суми готівкових розрахунків міститься у пропозиціях змін законодавства про боротьбу з відмиванням коштів, які Єврокомісія планує представити у липні.

Макгіннесс додала, що збирається створити європейське відомство для боротьби з відмиванням коштів і фінансуванням тероризму. Цей орган повинен мати вагомі повноваження та напряму здійснювати нагляд за політикою боротьби з відмиванням коштів певних великих банків.

Довідка Finance.ua:

  • Про наміри створити новий панєвропейський регулятор та підготувати єдині для усіх членів ЄС правила у боротьбі з відмиванням коштів Єврокомісія заявила рік тому.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua