0 800 307 555
0 800 307 555

Міжбанк: за яких умов валюта може подорожчати


Міжбанк: за яких умов валюта може подорожчати

Ця п’ятниця — останній робочий день перед триденними святами, і це головна особливість валютного ринку 7 травня.

Торги пройдуть у два етапи:

На першому (до 13−14 годин) — всі клієнти, хто ще вчора не закрив свої операції перед довгими вихідними — вийдуть на ринок. Це призведе до активної роботи на міжбанку в цей період як за клієнтськими заявками, так і за операціями самих банків з власною валютною позицією.

На другому (після 14 годин і до самого закінчення сесії) — особливої активності з боку клієнтів вже не буде. На ринку залишаться тільки банки-спекулянти, і невелика кількість операцій в основному вже буде суто спекулятивною. «Здобиччю» спекулянтів будуть ті клієнти, хто в силу низки причин не встигне завершити свої купівлі/продажі валюти в першій половині дня.

При такому розкладі на міжбанку курсове протистояння інтересів великих гравців і їх поведінка під час сесії – буде основним фактором, який буде робити «погоду» за курсом. Нацбанк постарається в перебіг торгів не втручатися.

Як і раніше, основну інтригу створять «дочки» іноземних компаній з купівлею валюти під репатріацію дивідендів. Їм потрібно закрити ці обсяги, і залежно від того, як активно вони це будуть робити — багато в чому залежить обсяг попиту на долар і євро в цілому по дню. Поки що іноземці намагаються «не баламутити» ринок і «не підривати» курс. Тому вони скуповують валюту невеликими лотами із завданням не розгортати тренд по курсу в бік зростання. Але якщо вони «перегнуть палицю» з обсягами купівлі – спекулянти постараються максимально накрутити котирування, користуючись ситуацією. І Нацбанк не буде їм в цьому заважати.

За нашими прогнозами, обсяги операцій на торгах п’ятниці будуть перебувати в межах до $ 90−110 млн при здійсненні до 360−400 угод.

Котирування міжбанку, за розрахунками, 7 травня будуть в межах: долар — коридор 27,60 — 27,90 грн, євро — коридор 33,20 — 33,65 грн.

Курс долара на міжбанку — графік:

Середні курси валют на міжбанку після відкриття ринку:
Долар США — 27,73 / 27,75
Євро — 33,46 / 33,49

Курси валют на міжбанку
СМС-розсилка курсів на міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua