0 800 307 555
0 800 307 555

Bosch інвестує €1 млрд у розвиток паливних елементів


Bosch інвестує €1 млрд у розвиток паливних елементів

Німецька корпорація Bosch планує інвестувати €1 млрд в запуск виробництва і використання водневих паливних елементів. Тільки в цьому році корпорація планує ввести в експлуатацію 100 стаціонарних станцій на паливних елементах, які будуть забезпечувати електроенергією центри обробки даних, промислові підприємства і житлові райони.

Близько €600 млн компанія планує інвестувати в період з 2021 по 2024 рік у виробництво паливних елементів і €400 млн євро буде направлено в будівництво мікроелектростанцій на паливних елементах.

«Ці цифри ясно показують, що реакція Bosch на заходи по боротьбі зі зміною клімату є не тільки технологічно нейтральною, але і комерційно агресивною», – зазначив голова правління корпорації д-р Фолькмар Деннер (Volkmar Denner).

Деякі компанії, включаючи Microsoft, розглядають можливість заміни дизельних ДВЗ на паливні елементи в якості джерела резервного живлення для ЦОД. Паливні елементи для таких завдань розробляються Rolls-Royce і Daimler Truck.

Крім того, Keppel спільно з Mitsubishi вивчають можливість використання водню як для отримання енергії, так і для охолодження дата-центрів, а цьогоріч Atos і HDF Energy повідомили про плани побудувати до 2023 року повністю «зелений» ЦОД на водневому паливі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua