0 800 307 555
0 800 307 555

У Харкові капітально ремонтують кільцеву дорогу, — «Укравтодор»


У Харкові капітально ремонтують кільцеву дорогу, — «Укравтодор»

У Харкові капітально ремонтують кільцеву дорогу. За президентською програмою «Велике будівництво» на 58 км за маршрутом Пісочин — П’ятихатки — Рогань — Безлюдівка повністю оновлять покриття, встановлять нові автомобільні знаки, з’явиться нова розмітка і узбіччя.

Про це повідомила прес-служба «Укравтодору» у Facebook.

Роботи на Харківській окружній планують завершити за 2 роки, вартість проєкту становить 1,8 млрд грн.

Як повідомляє «Укравтодор», зараз тут армують асфальтобетон для того, щоб підвищити несну здатність дороги та запобігти появі тріщин.


Фото: Укравтодор

На минулому тижні дорожники почали влаштовувати армувальні геосинтетичні матеріали та георешітки з композитної арматури на ділянці дороги М-03, котра є частиною Харківської кільцевої.

Як пояснюють в «Укравтодорі», армуючий синтетичний матеріал використовують для укріплення шарів нежорсткого дорожнього одягу у вигляді геоґраток, геотекстилю чи геокомпозиту на основі полімерів.


Фото: Укравтодор

Водночас композитна арматура, яка складається з волокон термореактивних смол, служить для зчеплення з бетоном і робить покриття більш надійним.

Загалом на кінець квітня на Харківській об’їзній встигли зробити 16 км першого шару покриття та відфрезерувати 33,2 км старого покриття.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua