0 800 307 555
0 800 307 555

Найбільший у світі літак Stratolaunch завершив другий політ


Найбільший у світі літак Stratolaunch завершив другий політ

Компанія Stratolaunch зробила ще один крок до своєї мети — запускати гіперзвукові апарати з повітря. У четвер компанія завершила другий випробувальний політ свого транспортного засобу, який зараз відомий як найбільший літак у світі за розмахом крил.

Ракета-носій з подвійним фюзеляжем і розмахом крил 112 метрів протягом 3 годин 14 хвилин пролетіла над пустелею Мохаве на висоті 4300 метрів. Хоча він не злетів так високо, як під час свого першого випробувального польоту рік тому (5200 метрів), він пролетів на 44 хвилини довше, ніж раніше.

Згідно зі Stratolaunch, успішний політ підтверджує льотні характеристики і можливості літака, а також підтверджує удосконалення, внесені в літак-носій з моменту його попереднього польоту. Д-р Деніел Р. Міллман, технічний директор компанії, сказав: «Stratolaunch розширює можливості нашої країни стати світовим лідером на ринку гіперзвукових технологій.

Сьогоднішній політ робить нас ще на крок ближче до нашої обіцянки надати кращі в світі послуги з випробувань гіперзвукових польотів».

Компанія вже приступила до складання багаторазової версії свого гіперзвукового корабля Talon-A, який, як очікується, вперше полетить на початку наступного року. Компанія також приступила до збірки багаторазової версії Talon-A, випробування якої планується почати в 2023 році. Мета Stratolaunch — мати можливість запускати багаторазову версію Talon-A зі свого літака-носія. Очікується, що гіперзвуковий апарат класу Mach 6 забезпечить 60 секунд гіперзвукового польоту перед тим, як повернутися назад для автономної посадки на звичайну злітно-посадкову смугу.

Як зазначає Space, діяльність Stratolaunch може становити інтерес для американських військових, оскільки гіперзвукові апарати є хорошими системами доставки зброї через їх маневреність. Міллман сказав, що компанія шукає способи допомогти Міністерству оборони знизити ризики для багатьох дорогих льотних випробувань. Він додав: «Наш випробувальний стенд може нести корисне навантаження. У нього є можливість тестувати матеріали й можливість управляти різними профілями, які цікаві для людей в усьому спектрі як щодо нападу, так і щодо захисту з точки зору гіперзвуку».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua