0 800 307 555
0 800 307 555

Маск планує перетворити кожен будинок на електростанцію


Маск планує перетворити кожен будинок на електростанцію

Генеральний директор Tesla Ілон Маск хоче перетворити кожен будинок на розподільну електростанцію, яка буде генерувати, зберігати і навіть доставляти енергію назад в електромережу, використовуючи продукти компанії.

Хоча Tesla вже багато років продає сонячні батареї та акумулятори, нова політика компанії – продавати сонячну енергію тільки в поєднанні з продуктами для зберігання енергії. Маск розповів про стратегію, спрямовану на розширення цього бізнесу за рахунок залучення комунальних підприємств.

«Це процвітаюче майбутнє як для Tesla, так і для комунальних підприємств. Якщо цього не зробити, комунальні підприємства не зможуть обслуговувати своїх клієнтів», – сказав Маск під час дзвінка інвестору, згадавши про постійні відключення електроенергії в Каліфорнії минулого літа і нещодавній збій мережі в Техасі. Таким чином він підкреслив, що надійність енергомереж стала серйозною проблемою.

Минулого тижня компанія змінила свій веб-сайт, щоб клієнти не могли купувати тільки сонячну батарею або її накопичувач енергії Powerwall, і замість цього вимагала придбати систему. Пізніше Маск оголосив про цей крок в своєму твіті, заявивши, що «сонячна енергія буде подаватися виключно на Powerwall» і що «Powerwall буде взаємодіяти тільки між лічильником комунальних послуг і головною панеллю вимикача будинку, що забезпечує просте встановлення і безперешкодну резервну систему всього будинку під час відключення електроенергії».

Маск заявляє, що енергосистемі потрібно більше ліній електропередачі та електростанцій для повної декарбонізації з використанням відновлюваних джерел енергії та систем зберігання.

На думку бізнесмена, розподільні житлові системи – звісно, з використанням продуктів Tesla – будуть найкращим варіантом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua