0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд Білорусі заборонив ввезення в країну продукції Skoda, Liqui Moly і Beiersdorf


Уряд Білорусі заборонив ввезення в країну продукції Skoda, Liqui Moly і Beiersdorf

Уряд Білорусі ввів санкційні заходи і заборонив ввезення на територію Республіки продукції компаній Skoda Auto, Liqui Moly і Beiersdorf.

«У перелік заборонених товарів внесені товари груп компаній Liqui Moly, Skoda Auto і Beiersdorf (торгові марки Nivea, Eucerin, La Prairie, Labello, Hansaplast, Florena, 8×4, Skin Stories, Gammon, Tesa, Chaul, Coppertone, Hidrofugal, Stop The Water While Using Me)», — йдеться в повідомленні прес-служби уряду у зв’язку з ухваленням постанови № 240.

Постанову ухвалено «для забезпечення захисту національних інтересів, з урахуванням недружніх дій щодо білоруського народу».

Заборона набирає чинності через 10 днів після офіційного опублікування постанови і дійсна протягом 6 місяців.

Відповідно до документа, у разі виявлення заборонених товарів при ввезенні в Білорусь такі товари підлягатимуть зворотному вивезенню з території країни. У разі виявлення заборонених товарів у торгових об’єктах, на ринках, виставках, ярмарках, в інтернет-магазинах і мережі Інтернет особам, які здійснюють таку торгівлю, буде видаватися припис на заборону їх реалізації.

Заборона не поширюється на ввезені товари для особистого користування, а також транспортні засоби, які зареєстровані в державах-членах ЄАЕС або тимчасово ввозяться на митну територію ЄАЕС. При цьому «особи, які порушують заборону на ввезення в Білорусь заборонених товарів і їх реалізацію, будуть притягуватися до відповідальності відповідно до законодавства», — наголошується в повідомленні.

У документі також визначено порядок реалізації залишків заборонених товарів, ввезених до Білорусі до набрання постановою чинності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua