0 800 307 555
0 800 307 555

Очільник ДФС назвав умову зниження цін на пальне


Очільник ДФС назвав умову зниження цін на пальне

Представники легального бізнесу заявляють про готовність знизити ціни на пальне, але за умови, що з ринку зникнуть недоброчесні компанії.

Про це заявив голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник у Facebook.

Читайте також: На скільки подорожчало пальне в Україні

“Представники легального бізнесу під час нашого спілкування неодноразово заявляли про свою готовність знизити ціни на пальне. Але за умови, що з ринку зникнуть недоброчесні компанії. Тому спільні зусилля ДФС та бізнесу спрямовані на побудову економіки, при якій бізнес заробляє, сплачує зарплати та збагачує країну”, – заявив голова ДФС.

За його словами, робота в цьому напрямку триває.

Він нагадав, що на початку квітня був підписаний меморандум, що визначає боротьбу з тіньовими ринками важливим напрямом роботи Кабінету Міністрів України. Ключову роль у виконанні урядових зобов’язань взяла на себе Державна фіскальна служба України.

“Сьогодні нашу увагу сфокусовано на ринку паливно-мастильних матеріалів. “Тіньовики” виявляють неабияку винахідливість, розробляючи схеми обкрадання держави, а відтак – і кожного з нас. На відео ви побачите, як через застосування таких схем державний бюджет щомісяця недоотримує мільярди гривень”, – розповів він.

Також він зазначив, що аналітичні можливості служби дозволяють виявляти будь-які тіньові схеми на ринку палива.

Підписуйтесь на телеграм-канал Finance_ukr, щоб першими дізнаватись про важливі новини, які можуть вплинути на ваш гаманець. 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua