0 800 307 555
0 800 307 555

Міжбанк: покупці отримають можливість «поборотися» за курс


Міжбанк: покупці отримають можливість «поборотися» за курс

У понеділок валютний ринок України пожвавиться. І не тільки тому, що починається новий робочий тиждень. В першу чергу — всім клієнтам треба здійснювати розрахунки з бюджетом по податках. Час вже підпирає, і тому ті, кому з експортерів не вистачатиме гривні для розрахунків з державою, ще активніше продаватимуть валютну виручку. Свою лепту в наповнення міжбанку пропозицією внесуть традиційно і аграрії з металургами. У поєднанні з досить низькою активністю імпортерів з купівлі валюти — це підстрахує нацвалюту на торгах 19 квітня і в найближчі дні. Попит з боку реального сектору на валюту невеликий, що створить можливість для покупців «поборотися» за курс.

Певну загрозу для курсу становлять дії нерезидентів на вторинному ринку ОВДП і їхні плани щодо подальшого спрямування одержуваних ресурсів, тим більше, що багато хто з них ще навіть не розмістили ту гривню, яку вони отримали від погашень попередніх випусків облігацій. Але після підвищення облікової ставки Нацбанком до 7,5% річних минулого тижня — за нашими даними, інтерес іноземців до нового аукціону Мінфіну (відбудеться завтра) збільшився. Від того, які результати по прибутковості і обсягах він покаже — багато в чому залежатиме перспектива курсу гривні на найближчі кілька тижнів. Поки що нерезиденти цікавляться завтрашнім аукціоном, і це значить, що вони навряд чи сьогодні будуть намагатися «підривати» курс через Сітібанк. Хоча виходів окремих клієнтів через цей банк на торги з купівлею валюти сьогодні теж відкидати не можна.

В основному, курсовий тренд на торгах 19 квітня буде залежати від завдань і дій великих гравців, а також активності бізнесу за розрахунками з бюджетом.

За нашим прогнозом обсяги операцій на міжбанку в понеділок будуть у межах до $ 135−190 млн при здійсненні до 430−650 угод і особливого тиску на курс ми сьогодні не прогнозуємо. Але навіть при окремих діях нерезидентів з купівлі валюти і перекосах попиту і пропозиції – у регулятора завжди в запасі вихід на ринок з інтервенцією. І в разі потреби, сьогодні можна буде побачити НБУ з відповідною інтервенцією на міжбанку.

Котирування міжбанку, за нашими прогнозами в понеділок будуть у межах: долар — коридор 27,85−28,10 грн, євро — коридор 33,30−33,70 грн.

Курс долара на Міжбанку — графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США — 28,01 / 28,03
євро — 33,57 / 33,59

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua