0 800 307 555
0 800 307 555

З початку року продажі NFT-токенів зросли в 20 разів


З початку року продажі NFT-токенів зросли в 20 разів

Продажі цифрових нематеріальних токенів зросли до понад $2 млрд в першому кварталі 2021 року.

Про це пише CNBC з посиланням на дані аналітичної платформи NonFungible.com.

У порівнянні з попереднім кварталом продажі зросли в понад 20 разів. Згідно з веб-сайтом, який відстежує транзакції NFT і торгові майданчики, в четвертому кварталі 2020 року було здійснено транзакцій на суму $ 93 млн.

Зазначається, що в своєму звіті аналітики не враховували продаж NFT цифрового колажу художника Beeple на аукціоні Christie’s, який відбувся в березні. Незважаючи на те, що це був один з найбільших продажів NFT, його було здійснено в рамках партнерства з Nifty Gateway – однією з небагатьох платформ, яка дозволяє користувачам купувати токени безпосередньо з сайту.

Також вказно, що в першому кварталі цього року покупців на ринку було вдвічі більше, ніж продавців: 73 тис. проти 33 тис. У NonFungible зазначили, що такий дисбаланс «є сигналом величезного інтересу до новачків, але також і бажання нинішніх власників зберегти свої активи, що створює феномен дефіциту на ринку».

За даними NonFungible, в галузі переважають сегменти мистецтва і колекціонування. Також наголошується, що незважаючи на нещодавнє падіння цін з лютневих максимумів, середня ціна NFT «значно зросла» протягом кварталу.

Довідка Finance.ua:

  • NFT – non-fungible token (невзаємозамінний токен) – щось на зразок нового виду криптовалюти, що існує виключно в своїй криптосистемі. Фактично це особлива форма володіння цифровим мистецтвом, закріплена унікальним токеном.
  • Власник токену стає одноосібним володарем певного цифрового об’єкта. Це може бути картинка, гіфка, відео, твіт або пісня.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua