0 800 307 555
0 800 307 555

Huobi обіцяє UNICEF 1000000 доларів для розвитку глобального блокчейну та інновацій


Huobi обіцяє UNICEF 1000000 доларів для розвитку глобального блокчейну та інновацій

Huobi Group, провідна світова блокчейн-компанія, оголосила про те, що її філантропічна фірма Huobi Charity Limited, виділяє 1 мільйон доларів у біткойнах (BTC) та фіатній валюті для ЮНІСЕФ, щоб сприяти розвитку глобального блокчейну та інновацій, які можуть вплинути на дітей та молодь у всьому світі. Кошти будуть розподілятися до Криптофонду ЮНІСЕФ та об’єднаного Інноваційного фонду ЮНІСЕФ, спеціально призначених для фінансування технологічних стартапів, що можуть принести користь дітям. Криптофонд ЮНІСЕФ – це новий фінансовий інструмент, який дозволяє отримувати, зберігати та виплачувати кошти у криптовалюті та є першою такою організацією в ООН. Усі охочі зможуть відстежувати, куди йдуть активи та як вони витрачаються, забезпечуючи безпрецедентний рівень прозорості у фінансуванні та просторі неурядових організацій.

Інноваційний фонд ЮНІСЕФ уже отримав внески в розмірі 34,9 млн. доларів США, 2267 ETH та 8 BTC. Пожертвування Huobi стало першим масштабним внеском у BTC, прийнятим ЮНІСЕФ.

“Ми в захваті від можливості зробити пожертвування для ЮНІСЕФ, в той час, коли ми досліджуємо інтеграцію технологій блокчейн в інші галузі”, – сказав генеральний директор Леон Лі, засновник та генеральний директор Huobi Group. “Наша увага зосереджена на майбутньому, тому ми визнаємо важливість роботи ЮНІСЕФ, важливість підтримки та сприяння зростанню та розвитку дітей у світі”.

Будучи провідною світовою компанією у галузі блокчейнів, Huobi Group, що була заснована в 2013 році, розширилася до публічної торгівлі цифровими активами та гаманця, майнінг-пулу, власних інвестицій, інкубації, дослідження цифрових активів тощо. Вони створили глобальну екосистему індустрії цифрової економіки, інвестуючи в понад 60 компаній, що працюють у галузі блокчейн-індустрії та нижче, у тому і сформувала загальну екологію глобальної цифрової економіки.

В рамках зобов’язання, одну частину від мільйона доларів, Huobi вже переказав 7 BTC Криптофонду ЮНІСЕФ, що на момент пожертви оцінювалось у 350 000 доларів. Залишок суми буде розподілено Інноваційному фонду ЮНІСЕФ протягом наступних трьох років.

На додаток до основного внеску, Huobi Charity має на меті використовувати технології блокчейнів та цифрові активи, щоб допомогти створити справедливе і рівноправне майбутнє, вирішувати соціальні проблеми і багато іншого. Будучи офіційно визнаною та зареєстрованою благодійною організацією, Huobi Charity працює у повній прозорості та відповідно до зареєстрованих стандартів благодійності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Huobi
Опитування
В Контексті Finance.ua