0 800 307 555
0 800 307 555

Міжбанк: чого чекати від долара і євро


Міжбанк: чого чекати від долара і євро

Понеділок на валютному ринку для клієнтів пройде в звичайних поточних операціях. До періоду сплати податків ще далеко, бізнес-активність в період карантину у більшості компаній знизилася, і тому ми не очікуємо сьогодні вже дуже великих обсягів операцій. За нашими прогнозами, статистика міжбанку 12 квітня навряд чи перевищить $ 125−145 млн при здійсненні до 420−500 угод.

«Танці з бубнами» на міжбанку навколо рівня 28 гривень в межах плюс-мінус 10−15 копійок продовжаться практично майже до кінця тижня. Частина клієнтів будуть займатися поточними питаннями, частина — готується до завтрашнього аукціону Мінфіну з розміщення ОВДП, у деяких — необхідно накопичувати гривню під майбутні податкові платежі, і в період пандемії при низькій діловій активності їм потрібно більше часу, щоб накопичити необхідні обсяги гривні для розрахунків з бюджетом.

Сама сесія проходитиме в два етапи. У першій половині дня активність компаній і банків буде максимальна, після обіду кількість учасників на ринку скоротиться, і залишаться в основному тільки спекулянти. Як і раніше, Нацбанк навряд чи буде втручатися в ситуацію на торгах, оскільки сьогодні передумов до курсових ралі на нашому валютному ринку немає. Певне пожвавлення може внести зі своїми виходами на ринок Сітібанк, але за нашими даними, особливої активності сьогодні з боку нерезидентів не буде. Вони чекають рішення Нацбанку щодо облікової ставки і взяли тимчасову паузу щодо активної роботи з ОВДП на первинному ринку.

Котирування міжбанку, за нашими прогнозами, 12 квітня будуть в межах: долар — коридор 27,80 — 28,05 грн, євро — коридор 33,00 — 33,35 грн.

Курс долара на міжбанку — графік:

Середні курси валют на міжбанку після відкриття ринку:
Долар США — 27,90 / 27,92
Євро — 33,13 / 33,15

Курси валют на міжбанку
СМС-розсилка курсів на міжбанку

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua