0 800 307 555
0 800 307 555

Honda патентує електричний міні-байк


Honda патентує електричний міні-байк

Honda запатентувала новий електричний мотоцикл, який дизайном дуже схожий на 125-кубовий Honda Grom.

Креслення показують, що байк – це не просто електричний Honda Grom, а нова модель, яка була розроблена як спеціально побудований електричний мотоцикл. Він розділяє значну частину стилю Grom, але в абсолютно новому дизайні.

Маленькі колеса і натхнення для спортивного стилю залишилися. Але конструкція також включає кілька нововведень, таких як передня підвіска типу Hossack, яка включає подвійні поперечні важелі і моношток замість звичайної телескопічноъ вилки.


Зображення: electrek.co

Байк побудований на монококовому шасі з закріпленим в середині електродвигуном і має односторонній задній маятник. Патент не включає ніяких специфікацій продуктивності, але максимальна швидкість Honda Grom близько 88 км/год була б, ймовірно, актуальною і для такого мотоцикла.

Також неясно, який тип батареї Honda планує використовувати в цьому міні-байку, але він потенційно може включати систему змінних батарей від електричних скутерів Honda PCX.

Honda також є частиною консорціуму, який розробляє замінні електричні акумулятори для електричних мотоциклів разом з кількома іншими основними виробниками мотоциклів, і мотоциклу може бути призначено використовувати новий стандарт акумуляторів, розроблений в цьому партнерстві.

На додачу до стандартних компонентів, які ми зазвичай бачимо на цих типах мотоциклів, патенти Honda також демонструють деякі досить високотехнологічні речі. Маленькі камери заднього виду, встановлені в торцях панелі, які замінять дзеркала. Вони подають зображення безпосередньо на дисплей, встановлений на кермі. Навряд чи така система насправді буде застосована на серійному байку.

Інші електричні мотоцикли в стилі Honda Grom, такі як CSC City Slicker, досягли комерційного успіху, допомагаючи відкрити двері в двоколісний світ тим, хто раніше на мотоциклах не їздив.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua