0 800 307 555
0 800 307 555

Міжбанк: торги пройдуть у досить передбачуваному форматі


Міжбанк: торги пройдуть у досить передбачуваному форматі

У п’ятницю не буде великих обсягів операцій на валютному ринку, але день пройде досить динамічно як для закінчення тижня. За нашими прогнозами, статистика міжбанку 9 квітня не перевищить $ 110−140 млн при здійсненні до 440 угод.

У частині активності клієнтів і самого характеру сесії спрацює фактор закінчення тижня, але самі торги пройдуть в два етапи. Клієнти вже втомилися від гри в курсову «рулетку» останніх днів то з ростом котирувань до 28 гривень і вище, то потім такого ж стрімкого просідання до рівнів трохи вище 27,80 гривень за долар. Тому перед вихідними вони вважатимуть за краще оперативно закрити свої угоди в першій половині дня.

Природно, якщо покупці побачать деякі тенденції до просідання курсу, то вони поспішати не будуть, але і вичікувати до 15 годин і далі теж не стануть. А закриють основні обсяги максимум до 14:00. Якщо ж котирування почнуть зростати, це тим більше змусить їх оперативно закривати свої завдання на побоюваннях подальшого зростання і теж зіграє на закриття основних обсягів сесії на пізніше кінця обіду.

Після обіду активність почне різко спадати і ближче до 16 години на міжбанку вже залишаться в основному тільки спекулянти. Нацбанк навряд чи вирішить втручатися в ситуацію на міжбанку, позаяк сьогодні попередніх передумов до валютних ралі на нашому валютному ринку немає.

Навіть якщо нерезиденти через той же Сітібанк вирішать ближче до обіду спробувати «збаламутити» ринок, то вони стануть здобиччю тільки для спекулянтів і тих продавців, хто вирішить скористатися ситуацією і продати частину своїх валютних запасів якомога дорожче. Але ймовірність такого розвитку подій мала і швидше за все торги пройдуть в досить передбачуваному форматі.

Котирування міжбанку, за прогнозами Finance.ua 9 квітня будуть у межах:

  • долар — коридор 27,80−28,05 грн,
  • євро — коридор 32,95−33,30 грн.

На готівковому ринку цінники в обмінниках фінкомпаній і банків будуть у межах:

  • Долар: коридор купівель і продажів 27,65−28,05 грн при спреді в обмінниках фінкомпаній в межах до 20 коп, а в касах банків до 25 коп.
  • Євро: в банках коридор 32,70−33,35 грн при спреді до 25 коп, а в обмінниках фінкомпаній — в межах коридору 32,80−33,25 грн при спреді до 20 копійок.

Курс долара на Міжбанку — графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США — 27,91 / 27,93
євро — 33,21 / 33,23

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua