420
США підготували два пакети санкцій проти «Північного потоку-2»
— Енергетика
Мін’юст США затвердив два пакети санкцій проти газопроводу «Північний потік-2». Однак остаточне рішення щодо них ще не прийнято.
Про це повідомляє Politico з посиланням на джерело в адміністрації США.
Видання пише, що чорні списки, схвалені міністерством, зачіпають оператора проекту, швейцарську компанію Nord Stream 2 AG і її главу Матіаса Варніга.
Пакети санкцій проти «Північного потоку-2» будуть представлені Конгресу в травні.
Як уточнюється в статті, остаточне рішення буде приймати президент США Джо Байден. Наразі не відомо, чи увійдуть до остаточні списки Nord Stream 2 AG і Варніг.
Раніше видання повідомило, що Білий дім обговорює кандидатуру спеціального посланника, який очолить переговори про припинення будівництва російського газопроводу «Північний потік-2».
Нагадаємо, зараз готовність «Північного потоку-2» становить 95%. Залишилося укласти близько 121 км (5%) від загальної довжини газопроводу.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Україна з 1 жовтня обмежить імпорт індійського пального
Словаччину та Угорщину попередили про наслідки за купівлю російської нафти
Чи будуть відключення світла: в Укренерго розповіли, як готуються до зими
В опалювальний сезон Україна увійде з 17,6 ГВт потужності — глава Міненерго
США вважають, що ЄС може відмовитись від російського газу протягом року
В Україні запрацював найбільший комплекс систем зберігання енергії на 200 МВт