0 800 307 555
0 800 307 555

Технологія 5G набере обертів вже цього року


Технологія 5G набере обертів вже цього року

Мережа 4G надає досить високу швидкість для більшості звичайних користувачів. Вона дозволяє транслювати відео у HD-якості, завантажувати музику, ігри та програми, а ще, в умовах пандемії COVID-19, спілкуватися і працювати на відстані. Проте, 5G, наступне покоління мобільної мережі, як очікується, набере обертів вже цього року.

У той час як Samsung й кілька інших великих виробників смартфонів випустили свої перші телефони з 5G в 2019 році, Apple долучилася лише восени 2020 року. Вона запустила підтримку нової технології у смартфонах серії iPhone 12. Примітно, що Apple продала більше смартфонів за останні три місяці 2020 року, ніж будь-яка компанія за один квартал. Що ж, дебют 5G виразно дав серйозний поштовх розвитку нової технології.

Згідно з оцінками останнього звіту компанії Ericsson про мобільність, кількість контрактів на 5G-смартфони в усьому світі до кінця цього року виросте до 600 млн. Це майже втричі більше, ніж в 2020 році. Згідно з оцінками Ericsson до 2022 року контракт на 5G стане стандартом де-факто, подолавши позначку в 1 млрд. В Україні наразі це не практикується. Але у майбутньому такий контракт може запропонувати оператор Vodafone.

Примітно, що самих користувачів смартфонів iPhone та Android не дуже-то й цікавить нова технологія мобільного зв’язку. Як з’ясувалося, на першому місці для них – висока автономність.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua