0 800 307 555
0 800 307 555

Безвіз України із карибською країною набув чинності — рішення уряду


Безвіз України із карибською країною набув чинності — рішення уряду

Кабінет Міністрів затвердив угоду про взаємне скасування візових вимог з Сент-Вінсент і Гренадінами, укладену 25 листопада 2020 року. Рішення дозволяє запровадити взаємний безвіз для громадян України й Сент-Вінсент і Ґренадін терміном до 90 днів протягом 180 днів.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 7 квітня.

“Затвердити угоду між Кабінетом Міністрів України та уряду Сент-Вінсент і Ґренадін про взаємне скасування візових вимог”, — йдеться у відповідній постанові.

Затвердження угоди внутрішньодержавною процедурою, необхідною для набуття нею чинності. Україна домовилася про безвіз з карибською країною 25 листопада 2020 року у Лондоні.

Рейтинг кредитних карток для мандрівників

“Разом з верховним комісаром Сент-Вінсенту і Ґренадін у Великій Британії Ценіо Люїсом ми запустили безвізовий режим. Крок за кроком і всі країни Співдружності стануть безвізовими для українців”, — повідомив посол України у Великій Британії Вадим Пристайко у своєму мікроблозі у Twitter.

Пристайко назвав угоду про безвіз “швидкою дипломатичною перемогою, оскільки дипломатичні відносини між Україною і Сент-Вінсентом і Ґренадінами були встановлені лише в 2019 році”.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua