Як заощадити на оренді житла — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Як заощадити на оренді житла

Нерухомість
1638
Найочевидніший і найпростіший спосіб заощадити на оренді житла – знайти співмешканця. Живучи з кимось, ви не тільки зможете економити половину суми на щомісячній ренті, а й розділити витрати за комунальні послуги, інтернет та інші платежі і підписки навпіл.
Шукайте недоліки. Якщо це не перша здача, то цілком можливі в квартирі якісь недоліки у вигляді протікає крана, несправних дверей шафи, подряпаних шпалер тощо.
По-перше, ви не будете платити за чужу недбалість. Якщо ви все ж таки знайшли щось несправне, то варто прописати цей момент в договорі про оренду. Таким чином ви захищаєте себе від неприємних конфліктів і непотрібних витрат.
По-друге, ви можете домовитися з орендодавцем, що усунення подібних недоліків буде вирахуване з вашої плати за квартиру.
Зменшіть комунальні платежі. Якщо ви будете знімати житло, то, швидше за все, комунальні платежі не будуть враховані в плату за оренду житла. Однак є спосіб заощадити на сплаті щомісячної комунальної платіжки. Якщо у вашому новому житлі не встановлені лічильники, то варто це зробити.
Поради щодо встановлення лічильника. Індивідуального лічильника може бути недостатньо, щоб почати свій шлях до зменшення комунальних платіжок. Тому слід встановити окремий лічильник на гарячу і холодну воду.
В Україні тарифи в нічний проміжок часу (з 23:00 до 07:00) приблизно в два рази нижчі, ніж вдень. Саме тому варто встановити двотарифний лічильник, який допоможе заощадити кошти на оплаті за електроенергію.
Місце розташування житла. У більшості випадків знімати житло в спальному районі буде набагато дешевше, ніж в центрі. До того ж варто придивитися до будинків, які побудовані до 2000 року. Зазвичай це досить сучасні приміщення з хорошим ремонтом, проте через застарілий зовнішній вигляд будинку, внутрішні комунікації і, загалом, внутрішню інфраструктуру, оренда обійдеться орендарю значно дешевше.
Договір про оренду. Не варто нехтувати договором про оренду, адже, по-перше, це ваша безпека. У договорі можна прописати всі нюанси щодо стану квартири, сантехніки, меблів і так далі, щоб в майбутньому уникнути зайвих можливих конфліктів.
Також, укладаючи договір про оренду, ви можете зафіксувати постійну плату за приміщення, яке знімаєте. Саме тому вигідно шукати квартиру на довгий строк. Ціни на нерухомість мають тенденцію зростати, і через навіть пів року оренда ідентичної квартири може коштувати вже в рази більше.
За матеріалами:
Телеканал 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас