Київські маршрутники від суботи підіймають ціни на проїзд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Київські маршрутники від суботи підіймають ціни на проїзд

Особисті фінанси
3117
Асоціація перевізників Києва та Київської області має намір просити владу столиці офіційно заборонити роботу маршруток, щоб не збанкрутувати.
«Ми будемо звертатися до Київської міської влади, щоб нас зупинили офіційно. Тому що возити по 11 пасажирів — дуже збитково для нас. На нас також масово складаються протоколи по 17 тис. грн штрафу, водії не можуть виганяти пасажирів і постійно вступати з ними в конфлікт при спробі зайти в салон. Водії самовільно починають повертатися в парки, щоб їх не штрафували», — сказав голова «Асоціації перевізників Києва та Київської області» Ігор Мойсеєнко в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».
Вже цієї суботи приблизно 30−40% київських маршруток піднімуть вартість проїзду з 8 до 10 грн. Але і в цьому випадку робота з 11 пасажирами в салоні для маршрутних перевізників не покриє навіть витрат на паливо, не кажучи вже про зарплати водіям і амортизацію.
«Якщо ми просто стоїмо, ми зазнаємо збитків. Якщо ми працюємо, ці збитки ще більші… „Київпастрансу“ простіше — їм виділяють мільярди гривень з міського бюджету, і вони можуть собі дозволити возити по два-три пасажири. У нас такої можливості немає, і ми хочемо, щоб нас офіційно зупинили. Тому що сьогодні київські водії маршруток отримали вже близько 100 протоколів по 17 тис. грн», — підкреслив Мойсеєнко.
Він також зазначив, що більшість перевізників просто збанкрутує за тиждень роботи за наявними правилами «червоних зон».
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас