МТСБУ запроваджує нові тарифи на поліси «Зелена карта» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МТСБУ запроваджує нові тарифи на поліси «Зелена карта»

Особисті фінанси
860
Моторне (транспортне) страхове бюро України у зв’язку зі зміною курсу євро переглянуло вартість полісів Зелена карта для тих, хто виїжджає за кордон, починаючи з 16 березня 2021 року.
Про це пише Форіншурер.
Як змінилася вартість:
  • вартість Зеленої карти була перерахована в бік зниження в середньому на 4,6% для легкових автомобілів, автобусів і вантажних автомобілів;
  • попередня зміна вартості була 4 січня 2021 року в бік підвищення на 3,8%.
МТСБУ запроваджує нові тарифи на поліси «Зелена карта»
Від чого залежить вартість Зеленої карти в 2021 році:
  • вартість і розмір страхового платежу залежать від типу транспортного засобу, терміну дії договору страхування (від 15 днів до 1 року), а також від країни відвідування («Вся система, включаючи Європу» або «Азербайджан, Білорусь, Молдова і Росія»). Тарифи на Зелену карту однакові у всіх страхових компаніях.
Поліси «Зелена карта» реалізуються з 2009 року двох видів: вся Європа і Білорусь, Молдова і Росія. Також з 1 січня 2016 року українські поліси «Зелена карта» почали діяти на території Азербайджану.

Що таке ОСЦПВ 🤔

Розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів встановлені постановою Кабінету Міністрів від 6 січня 2005 року і визначені в євро.

Довідка Finance.ua:

  • Поліс «Зелена карта» потрібен тим водіям, які планують подорожувати за кордон на автомобілі. Без цього поліса не пропустять на територію іншої країни.
  • Страховики збільшили збір премій за системою міжнародного автострахування «Зелена карта» на 11,5% до 160,6 млн гривень у січні порівняно з аналогічним періодом 2020 року (144 млн гривень).
Хочете купити нове авто, але не вистачає коштів? Зручний сервіс від Finance.ua допоможе обрати персональний кредит. Аналізуємо ваші вимоги за кредитними продуктами і пропонуємо найкращі варіанти.

Порівняти і замовити кредит

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас