Капіталізація Bitcoin зросла до $1,101 трлн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Капіталізація Bitcoin зросла до $1,101 трлн

Фондовий ринок
698
У четвер зранку курс Bitcoin практично наблизився до позначки $60 000: за добу капіталізація криптовалюти зросла до $1,101 трлн.
За ніч вартість Bitcoin зросла більш ніж на $4000. Станом на 15:15 четверга перша криптовалюта торгувалася на рівні $58 042 за монету.
Експерти зазначають, що нинішнє зростання вартості першої криптовалюти пов’язане з заявою глави ФРС США про намір зберегти ключову ставку на рекордно низькому рівні до 2023 року, а також очікують подальшого зростання Bitcoin, який 13 березня оновив історичний максимум в $61 800.
У OKCoin кажуть, що криптовалюти стають все більш привабливими на тлі зростання інтересу інвесторів до ризикових активів.
Нинішньому зростанню курсу ВТС сприяє і рішення інвестбанку Morgan Stanley дозволити клієнтам з активами $2 млн+ вкладати кошти в Bitcoin-фонди. Для інвестиційних фірм необхідний мінімум активів – $5 млн.
Водночас, аналітики Bank оf America назвали ключовим аргументом на користь Bitcoin зростання його вартості, опустивши при цьому такі фактори і властивості, як захист від інфляції, диверсифікація або стабільна прибутковість.
На думку експертів, перша криптовалюта не прив’язана до інфляції і залишається виключно нестабільним активом, пропозиція якого штучно обмежена, а концентрація досить велика (95% монет зосереджено на 2,4% рахунків). Також, додають в BоfA, прибутковість ВТС чутлива до зростання попиту на американську валюту плюс Bitcoin обмежений складною системою розрахунку.
За матеріалами:
ua-banker
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас