В Естонії заявили про пріоритетність видачі віз українцям для роботи на полях — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Естонії заявили про пріоритетність видачі віз українцям для роботи на полях

Світ
295
Міністр у справах сільського життя Естонії Урмас Круузе пропонує в першочерговому порядку видавати робочі візи громадянам України, що прямують до Естонії для роботи в сільськогосподарському секторі. Про це повідомляє Postimees.
Естонський чиновник мотивує необхідність в додаткових робочих руках зростанням навантаження на сільське господарство при підготовці полів у весняні місяці. Круузе зазначив, що більшість сезонних робітників місцеві виробники сільгосппродукції мають намір використовувати для збору врожаю починаючи з червня, але деяка допомога також буде необхідна для посадки і підготовки.
«Позаяк це все-таки сезонні робітники, важливо, щоб у діловодстві не виникали невиправдані затримки. Зрозуміло, що на весь процес впливають обмеження і вимоги, що випливають з кризи Covid-19», — додав він.
За даними естонських сільськогосподарських організацій, сезонна потреба в іноземній робочій силі становить від 1500 до 2000 осіб. Загалом у рослинництві і тваринництві в балтійській країні працюють понад 13 тисяч осіб.
При цьому Круузе зазначає, що естонські фермери, як і раніше, вважають за краще місцеву робочу силу.
«Однак через специфіку галузі, в тому числі сезонність, не завжди реально знайти співробітників на місці, і в таких випадках компанії дивляться далі. Так було вже багато років, і ми бачимо ту ж тенденцію в сусідніх з нами країнах», — пояснив чиновник.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас