Apple подала до суду на колишнього співробітника — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Apple подала до суду на колишнього співробітника

Фондовий ринок
585
Apple подала до суду на колишнього співробітника, який пропрацював в компанії більше десяти років, заявивши, що він поділився комерційними секретами зі ЗМІ в обмін на сприятливе висвітлення стартапу, в який він інвестував, повідомляє Gadgets360.
Згідно з позовом, Саймон Ланкастер звинувачується в тому, що він був джерелом інформації для репортера, роль якого нібито посилилася після того, як він пішов з Apple, і в тому, що він ділився таємними деталями невипущеного обладнання, неоголошених змін функцій і майбутніх оголошень про продукти.
«Обман і розголошення відомостей про продукт, що не має виправдання, викликане незаконними вчинками Ланкастера, підірвало моральний дух команд, які працювали над розглянутими продуктами і функціями», — заявляє Apple.
Ланкастер — не єдиний колишній співробітник Apple, звинувачений у зраді компанії. У 2019 році Apple подала до суду на свого колишнього провідного архітектора мікросхем Джерарда Вільямса III після того, як він пішов і запустив стартап. Вільямс, обвинувачений у переманюванні співробітників Apple, заявив у судових документах, що технологічний гігант вчинив з ним так само.
Тим часом, два колишні інженери Apple, які працювали над секретним проєктом компанії зі створення безпілотних автомобілів, очікують суду за звинуваченням у крадіжці комерційної таємниці після того, як перейшли на бік китайських компаній. Обидва не визнали себе винними.
«Десятки тисяч співробітників Apple щодня невтомно працюють над новими продуктами, послугами і функціями, сподіваючись порадувати наших клієнтів і дати їм можливість змінити світ», — сказав представник Apple Джош Розенсток. «Крадіжка ідей та конфіденційної інформації підриває їхні зусилля, завдаючи шкоди Apple та нашим клієнтам».
Apple стверджує, що Ланкастер тісно співпрацював зі своїм медіа-джерелом, починаючи з кінця 2018 року по 2019 рік, заявивши, що вони узгоджували крадіжку певних документів і відомостей про продукт, а іноді зустрічалися особисто для обміну інформацією. Компанія не розкрила ні ім’я репортера, ні назву ЗМІ.
Навесні 2019 року Ланкастер повідомив репортеру, що новий апаратний продукт, який, за чутками, розробляє Apple, «може принести проблеми для мого стартапу». Менш ніж через два тижні, за даними Apple, Ланкастер сказав третій стороні, що журналіст зобов’язався опублікувати статтю про його запуск в обмін на розкриття конфіденційної інформації про Apple.
Apple заявила, що все ще розслідує це питання, досліджуючи пристрої, які Apple надала Ланкастеру для роботи. За словами Apple, після того, як Ланкастер пішов у відставку в жовтні 2019 року, він пішов працювати на одного з постачальників виробника iPhone і, ймовірно, все ще використовує вкрадені комерційні секрети.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас