Корпорації Alibaba загрожує штраф у понад $1 мільярд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Корпорації Alibaba загрожує штраф у понад $1 мільярд

Фондовий ринок
626
Антимонопольні органи Китаю розглядають можливість накладення рекордного штрафу на групу Alibaba через її можливі неконкурентні дії.
Про це пише Reuters із посиланням на Wall Street Journal.
«Штраф може перевищити $ 975 млн, які Qualcomm виплатив у 2015 р. через антиконкурентні дії. Регулятори також вивчають, чи не мусить китайський гігант електронної комерції позбутися деяких активів, не пов’язаних із його основним бізнесом у сфері роздрібної торгівлі», — йдеться у матеріалі.
Зазначається, що китайська влада ретельно вивчає бізнес-імперію засновника Alibaba Джека Ма після того, як наприкінці жовтня минулого року він розкритикував регуляторну систему Китаю.
«У грудні державна адміністрація Китаю з питань регулювання ринку оголосила про початок антимонопольного розслідування стосовно Alibaba», — стверджує Reuters.
Нагадаємо, в минулому Alibaba зазнавав критики від конкурентів та користувачів за те, що платформа нібито не дозволяє відображати товари своїх продавців на інших торговельних майданчиках.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас