Нові умови в'їзду до Туреччини — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нові умови в'їзду до Туреччини

Особисті фінанси
1787
У Туреччині змінили умови в’їзду в країну. Про це повідомляє МОЗ Туреччини.
З 15 березня перед в’їздом мандрівники повинні будуть заповнювати електронну анкету.
Як вказують у повідомленні, форма повинна бути заповнена протягом останніх 72 годин перед поїздкою. Приватний код HES буде створений автоматично на основі цієї інформації.
“Ми зможемо зв’язатися з вами у випадку будь-якого контакту з пацієнтом Covid-19 під час вашої подорожі та перебування завдяки Кодексу HES. З цієї причини точність і можливість оновлення інформації дуже важливі”, – повідомляється.
Якщо не заповнити форму:
  • Форма може бути перевірена на кордонах Турецької Республіки незалежно від того, заповнили ви цю форму чи ні, і якщо ви не заповнили форму або зробили заяви, що вводять в оману, ви можете зіткнутися з юридичними та адміністративними санкціями.
  • Може бути відмовлено у в’їзді в Туреччину (якщо ви не є громадянином Туреччини або у вас немає посвідки на проживання).
В анкеті потрібно вказати паспортні та контактні дані, національність, стать і тип виїзду (морський, авіа і т.д.).
Раніше повідомлялося, що в Туреччині проводиться масштабна вакцинація населення, щоб до квітня бути готовими до курортного сезону.

Довідка Finance.ua:

  • У Туреччині продовжили термін, коли у туристів вимагатимуть довідку з негативним результатом тесту на коронавірус. Вимога була введена МОЗ Туреччини з 30 грудня 2020 року, і її продовжили до 26 травня.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас