Tesla будує в Техасі потужну систему зберігання енергії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Tesla будує в Техасі потужну систему зберігання енергії

Фондовий ринок
1305
Переїхавши в Техас і зіткнувшись минулого місяця з тривалим відключенням електрики через несподівані снігопади і морози, Ілон Маск вирішив застрахуватися від повторення ситуації. І тепер компанія Tesla будує систему зберігання енергії мінімум на 100 МВт в місті Англтон, повідомляє Ars Technica.
Tesla ніяк не рекламувала проєкт, який ведеться під прикриттям маловідомого підрозділу компанії Gambit Energy Storage LLC. Тому до пори до часу журналісти про нього не знали. Працівники заборонили фотографу Bloomberg вести зйомку і заявили, що роботи ведуться “таємно”. Однак журналісти за допомогою дрона змогли побачити, що знаходиться на території.
Проєкт складається з 20 великих акумуляторних блоків. Деякі подробиці знайшли на сайті міста Англтона. В одному з документів йдеться, що ним займається компанія Plus Power. Серед керівників Plus Power – двоє колишніх працівників Tesla.
Plus підтвердила Bloomberg, що дійсно почала займатися будівництвом промислового акумулятора в місті, але потім продала проєкт якійсь третій стороні.
Як акумулятори будуть використовуватися літій-залізо-фосфатні батареї з очікуваним терміном служби 10-20 років. Очікується, що система буде генерувати для міста близько 1 мільйона доларів доходів у вигляді податку на нерухомість.
Tesla будує в Техасі потужну систему зберігання енергії
Скільки місто заощадить за рахунок балансування споживання в години пік, стане ясно після введення батареї в експлуатацію. Станція працюватиме автономно, але під постійним віддаленим наглядом.
У 2017 Tesla побудувала в Південній Австралії величезну систему зберігання електроенергії на 100 МВт, найбільшу в той час. Пізніше її розширили до 150 МВт. На думку Bloomberg, нова батарея в Техасі буде як мінімум на 100 МВт.
За матеріалами:
Телеканал 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас