Коронакриза: оренда житла у деяких містах Європи впала на 15% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Коронакриза: оренда житла у деяких містах Європи впала на 15%

Нерухомість
836
Оренда житла у деяких містах Європи знизилася на 15% через пандемію коронавірусу, яка спричинила відтік туристів.
Про це повідомляє Reuters.
За інформацією компаній з управління майном у Лісабоні, Барселоні, Празі та Венеції, подекуди власники житла вже шукають орендарів на середній та довгостроковий періоди, тоді як туристи зазвичай винаймали помешкання на короткий час.
В аналітичній компанії AirDNA уточнили, що у 50 найбільших містах Європи кількість пропозицій житла на одну ніч на Airbnb за останній місяць скоротилася на 21,9% у порівнянні з 2020 роком.
В Airbnb це пояснюють тим, що люди почали змінювати свої звички під час подорожей, віддаючи перевагу малим містам замість популярних туристичних центрів.
Зазначається, що у деяких європейських містах вартість оренди житла впала на 15% через появу великої кількості пропозицій на ринку внаслідок відтоку туристів.
Як повідомлялося, через коронакризу Airbnb скорочує чверть персоналу: 1,9 тис. працівників із 7,5 тис. Це пов’язано з намаганням компенсувати втрату прибутків.
Під час пандемії сервіс також запустив посилений протокол прибирання приміщень. Зокрема, якщо у людини, яка мешкала в орендованому помешканні, виявили коронавірус, у приміщенні мусять продезінфікувати поверхні, відчинити вікна та не здавати об’єкт упродовж 24 годин.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас