Обслуговування за 1 грн та переказ коштів без комісії – Альфа-Банк Україна пропонує підприємцям акційний тариф TEST-Drive — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обслуговування за 1 грн та переказ коштів без комісії – Альфа-Банк Україна пропонує підприємцям акційний тариф TEST-Drive

Особисті фінанси
10
Для нових клієнтів*, які відкриють рахунок в Альфа-Банку на умовах тарифного плану TEST-Drive, щомісячна комісія за пакетне обслуговування становитиме 1 грн, а переказувати кошти на поточні карткові рахунки фізичних осіб у межах банку можна буде безкоштовно**.
Клієнти, які оберуть тарифний план Test-Drive у національній валюті у період з 3 березня по 30 червня 2021 року (включно), протягом наступного півроку будуть обслуговуватися за акційними умовами.
Наприклад, якщо клієнт підключиться у квітні, то користуватиметься акційними умовами до 30 вересня 2021 року включно; підключиться у травні – акційні тарифи для нього діятимуть до 31 жовтня 2021 року включно.
Після закінчення строку дії акційного тарифного плану TEST-Drive умови обслуговування автоматично змінюються на тарифний план Digital Start за умови, якщо клієнт не обере інший тариф, залежно від своїх потреб.
Детально ознайомитися з умовами тарифних планів для ФОП можна за посиланням.
*ФОП, у якого станом на 03.03.2021 р. немає поточного відкритого рахунку в Альфа-Банку.
  • Комісію включено у вартість пакетного обслуговування 1 грн, без ПДВ.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас