Bolt отримала €20 млн інвестицій для розвитку сервісу в країнах Східної Європи й Африки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Bolt отримала €20 млн інвестицій для розвитку сервісу в країнах Східної Європи й Африки

Фондовий ринок
228
Компанія Bolt анонсувала отримання інвестицій розміром 20 млн євро від Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка входить до Групи Світового банку. Про це Finance.ua повідомили у пресслужбі компанії.
На що підуть гроші? Отримані кошти будуть спрямовані на те, щоб підвищити доступність сервісу на ринках, що розвиваються. Завдяки цьому Bolt зможе впровадити декілька рішень, які дозволять отримувати доходи, стимулюватимуть мале підприємництво і покращать доступ до транспортних послуг на ринках Східної Європи й Африки.
Інвестиції спрямовуватимуться до країн Східної Європи (зокрема в Україну) й Африки (у Нігерію та Південну Африку).
«Ми радіємо партнерству з IFC, яке дозволить нам підтримати підприємництво і розширити доступ до сервісу для швидкого і зручного пересування в містах Східної Європи й Африки. Торік ми отримали інвестиції від Європейського інвестиційного банку», ― зазначив Маркус Вілліг, генеральний директор і засновник компанії Bolt.
У компанії зазначили, що метою таких інвестицій є намір задіяти технології, які зможуть змінити транспортний сектор, зробити його безпечнішим для навколишнього середовища, а також надати доступ до надійних і доступних транспортних послуг на ринках, що розвиваються.
Нагадаємо, в Україні сервіс для замовлення поїздок Bolt був запущений влітку 2018 року. Протягом двох із половиною років сервіс став доступним у 13 містах України. У 2020 році платформа розширила перелік своїх послуг: у Києві з’явився сервіс прокату електросамокатів і кур’єрської доставки їжі Bolt Food.
Міжнародна фінансова корпорація (IFC), яка входить до Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що спеціалізується на роботі з недержавним сектором у країнах із економікою, що розвивається. IFC працює в понад 100 країнах світу, використовуючи свій капітал, досвід і вплив для створення нових ринків у країнах, що розвиваються. У 2020 фінансовому році IFC інвестувала 22 млрд доларів у приватні компанії та фінансові установи, ефективно використовуючи потенціал недержавного сектору з метою подолання крайньої бідності та підвищення загального добробуту. Додаткова інформація про корпорацію доступна на сайті www.ifc.org.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас