У лютому з'явилися нові схеми інтернет-шахрайства — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У лютому з'явилися нові схеми інтернет-шахрайства

Кримінал
1069
Незважаючи на те, що в лютому українські суди покарали менше інтернет-шахраїв, ніж зазвичай, проте, їхня активність в цілому залишилася на досить високому рівні.
Дані взяті з «чорного списку» міжбанківської асоціації ЕМА, який наповнюється на підставі скарг користувачів в кіберполіцію і моніторингу служб безпеки банків.
Всього за минулий місяць «чорний список» поповнив 21 шахрайський сайт. При цьому, багато з них є клонами, з однаковим дизайном і функціоналом (незначні відмінності можливі в назвах сайтів), які розігрують одну і ту саму схему обману користувачів.
На першому місці – шахрайська схема, що імітує сервіс переказу грошей з однієї платіжної картки на іншу. За цим сценарієм працювали відразу 9 сайтів, 8 з яких, є клонами білоруського «Паритет банку».
Відвідувачам цих сайтів (creditsmix.online, creditshome. online, skartyfree. top, nalichkapay. online, bankionline. online, zaimkreditultra. top, nalichkago. online, creditsgo. online, paytouchua.com) пропонувалося ввести дані своєї картки, включаючи код безпеки CVV/CVC, необхідний для здійснення оплати через Інтернет. Тим самим картки жертв надходили у фактичне розпорядження шахраїв.
За матеріалами:
internetua.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас