Ілон Маск будує власне місто — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ілон Маск будує власне місто

Технології&Авто
1134
Амбітний голова SpaceX не раз підкреслював бажання заснувати місто на Марсі. А оскільки міжпланетні рейси ще не стали реальністю, бізнесмен почав з малого — побудови власного населеного пункту в Техасі. Назву йому він вже придумав – щоправда, для початку доведеться вирішити низку паперових проблем.
Про свій намір Маск заявив у Twitter. За даними Bloomberg, відправною точкою для міста стане поселення Бока-Чіка, яке мільярдер має намір перейменувати на Starbase і вже подав відповідний запит в місцеву адміністрацію. На думку аналітиків, така подія може посилити вплив Маска в Техасі. Крім космодрому, на території штату будується завод для виробництва електромобілів, а недалеко від Вейко проходять випробування ракет.
Сам же Маск до переїзду в Техас 20 років прожив в Каліфорнії. Рішення про можливість створення Starbase буде прийматися владою округу Камерон. Надалі мільярдер планує організувати будівництво космічних кораблів Starship, які будуть здійснювати доставку вантажів на Марс для створення колонії. Раніше Ілон Маск стверджував, що для перевезення 1 мільйона тонн буде потрібно менше тисячі кораблів Starship. Представники SpaceX заяву свого керівника поки що не прокоментували.
За матеріалами:
4pda
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас