0 800 307 555
0 800 307 555

Поповнити картки Мегабанку і todobank тепер можна і в терміналах EasyPay


Поповнити готівкою платіжні картки Мегабанку і todobank відтепер ще простіше. Крім безкоштовного поповнення в додатку todobank картою будь-якого банку і готівкою у власних терміналах M-box, тепер це можна зробити також через мережу нашого партнера EasyPay, у якій більше 15 000 терміналів самообслуговування по всій Україні.

Платіжні термінали EasyPay встановлені в супермаркетах, біля станцій метро, у бізнес-центрах, на зупинках громадського транспорту та багатьох інших місцях.

Для поповнення карт Мегабанку і todobank без комісії досить знайти іконку Мегабанку або todobank в розділі «Банки, фінансові послуги» у терміналі, ввести номер карти і внести гроші – вони будуть доступні протягом декількох секунд.

Таким чином поповнити платіжну картку Мегабанку або todobank готівкою можна в будь-який момент і без будь-якої комісії на території всієї України.

Картки todobank видаються по всій Україні, а віднедавна в Києві, Сумах, Полтаві, Харкові та областях доступна також кур’єрська доставка. З огляду на просте оформлення карти – досить сфотографувати документи в додатку – та постійне розширення можливостей, – ми постійно допомагає вам зберігати свій час для більш важливих справ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Мегабанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua