0 800 307 555
0 800 307 555

Realme показала смартфон 8 Pro


Realme показала смартфон 8 Pro

Китайський бренд, який динамічно розвивається, Realme провів захід Camera Innovation Event, на якому розповів про свій перший смартфон, обладнаний багатомодульною камерою зі 108-мегапіксельним сенсором.

Мова йде про один з апаратів серії Realme 8, анонс яких відбудеться найближчим часом. На оприлюднених зображеннях видно, що камера пристрою забезпечена чотирма оптичними модулями, організованими у вигляді матриці 2 × 2.


Фото: GSMArena

Ключовий компонент цієї системи – датчик Samsung ISOCELL HM2 зі 108 млн пікселів. Можливе формування зображень з роздільною здатністю до 12 000 × 9000 точок; підтримується запис відео в форматі 4K зі швидкістю 120 кадрів на секунду.


Фото: GSMArena

Реалізована система швидкого автофокусування Super PD з визначенням фази. Функція Nona-Binning забезпечує об’єднання дев’яти пікселів в один. Крім того, згаданий триразовий зум без втрати якості.

На додачу до цих можливостей Realme реалізувала ряд власних інструментів. Це, зокрема, режим Starry Mode для астрофотографії, кілька режимів для зйомки портретів (Neon Portrait, Dynamic Bokeh Portrait, AI Color Portrait) та ін.

Додамо, що до нового сімейства смартфонів увійдуть базова версія Realme 8 і більш потужний варіант Realme 8 Pro. Ціна поки не розкривається.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua