Маск втратив 14 млрд доларів через падіння акцій техкомпаній — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Маск втратив 14 млрд доларів через падіння акцій техкомпаній

Фондовий ринок
426
Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск втратив за останню добу майже 14 млрд доларів через падіння акцій Tesla. Його статки оцінюються в 176 млрд доларів.
Про це свідчать дані індексу Bloomberg Billionaires Index (BBI).
Маск перебуває на другому місці в списку мільярдерів за версією Bloomberg. На першому рядку рейтингу найбагатших знаходиться засновник Amazon Джефф Безос (180 млрд доларів), який втратив за день 5,5 млрд доларів.
Статки Маска знижуються на тлі падіння акцій по всьому світу. Індекс Dow Jones 25 лютого впав на 1,75%, в той час як S&P 500 втратив 2,45%, а Nasdaq втратив 3,52%, що стало найбільшим падінням за майже чотири місяці для високотехнологічного індексу.
Всі технологічні компанії постраждали, причому найбільше впали акції Apple Inc, Tesla Inc, Amazon.com Inc, NVIDIA Corp і Microsoft Corp.
Ринки хеджували ризик більш раннього підвищення ставок Федеральною резервною системою, хоча офіційні особи на цьому тижні пообіцяли, що будь-який рух буде надовго.
Прибутковість 10-річних казначейських облігацій США зросла до річного максимуму 1,614% – більш ніж на 40 базисних пунктів за місяць, що стало найбільшим зростанням з 2016 року.
Навіть припущення про можливе припинення потоку наддешевих грошей спричинило тремтіння на світових фондових ринках, які регулярно досягають рекордних максимумів
Зростання прибутковості казначейських облігацій також викликало потрясіння на ринках, що розвиваються, які побоювалися, що більш висока прибутковість, пропонована в Сполучених Штатах, може залучити кошти.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас