Seat готується до серійного виробництва електромобіля — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Seat готується до серійного виробництва електромобіля

Технології&Авто
493
Перший масовий електромобіль автовиробника Seat був представлений ще в 2019 році під ім’ям Seat el-Born, через рік його перейменували в Cupra el-Born, а перед запуском серійного виробництва вирішили скоротити назву до Cupra Born.
Фінальні характеристики Cupra Born поки так і не озвучені, але якщо врахувати параметри концепту і останні заяви керівництва Seat, то серійний електромобіль отримає батарею на 82 кВт-год, запас ходу до 500 км за вимірювальним циклом WLTP і розгін від 0 до 50 км/год за 2,9 секунди. Батарея буде підтримувати швидкісну зарядку, яка забезпечить до 260 км запасу ходу за 30 хвилин заряду.
Творці Cupra Born також обіцяють більш преміальну обробку інтер’єру і більш стильний дизайн, ніж у «масового» VW ID.3, а також ексклюзивну для платформи VW MEB систему DCC Sport (The Dynamic Chassis Control Sport), яка зможе автоматично підлаштовуватися під манеру водіння і дорожні умови, забезпечуючи «драйверський» характер електромобіля.
Ціна Cupra Born не озвучується, але вона напевно буде трохи вищою, ніж у спорідненого VW ID.3. В якості однієї з опцій купівлі буде щомісячна підписка. Під час заходу представники бренду також зазначили, що посилено працюють над створенням серійної версії концепту електрокросовера Cupra Tavascan (очікується, що вона вийде на ринок не раніше 2024 року).
За матеріалами:
Телеканал 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас