0 800 307 555
0 800 307 555

Борг ФОП перед державою становить 12,5 млрд грн (інфографіка)


Борг ФОП перед державою становить 12,5 млрд грн (інфографіка)

Раніше ФОПи не могли дізнатися з відкритих даних про наявність боргу по ЄСВ (єдиний соціальний внесок) у себе або своїх контрагентів.

Про це пише Опендатабот.

Дізнатися про свої заборгованості можна було тільки в своєму електронному кабінеті. ДПС констатувала, що ЄСВ не належить до податкового боргу, тому публікація інформації про боржників за такими платежами не обов’язкова.

Як закрити ФОП в 2020 році?

Але 24 лютого ДПС, в рамках політики відкритості, все ж опублікувала ці дані, зобов’язавши себе вносити звіти щомісяця.

Загальний борг компаній і підприємців становить 21,6 млрд гривень, з них 12,5 млрд гривень винні 769 053 ФОПи. 42% з них мають борг від 10 000 до 50 000 гривень. А боржники з сумами бiльш 100 000 гривень складають серед всіх лише 1%.

Крiм ФОПів серед боржників також 87 519 компанiй, їх борг 9,1 млрд гривень. Найбільші борги у великих підприємств вугільної та машинобудівної промисловості.

Довідка Finance.ua:

  • Податкова відкрила дані про ФОПів з боргами за ЄСВ. У Державній податковій службі заявили, що продовжують курс щодо політики відкритості. Нині у відомстві оприлюднили новий набір даних у формі відкритих даних «Інформація про платників, які мають борг (недоїмку) зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua