Порошенко викупив телеканал «Прямий» у Макеєнка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Порошенко викупив телеканал «Прямий» у Макеєнка

Фондовий ринок
1087
П’ятий президент України, лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко купив телеканал «Прямий» у Володимира Макеєнка.
Про це експрезидент повідомив у ефірі «Прямого».
«Вчора у мене була вечеря з послом однієї з країн „Великої сімки“. І у мене розривався телефон, він став червоним. З усіх джерел — 19 числа проти пана Макеєнка будуть введені санкції, канал „Прямий“ буде закрито. Я отримав 18 повідомлень, частину з яких я показав послу. Я не отримав жодного спростування. Навпаки, плани, що це готується. Свого часу, півтора року тому, я обіцяв, що я докладу максимум зусиль для того, щоб не дозволити цього», — розповів Порошенко.
«Чому я переконаний, що можлива спроба (Володимира) Зеленського ухвалити санкції проти „Прямого“ і його власника Макеєнка? Тому що і Зеленський, і його (Андрій) Єрмак вважають, що саме в каналах проблема і канали їм заважають жити… Я з жахом дивлюся, як швидко ця молода людина перетворилася на Януковича. І, звичайно, я не можу залишатися без відповідної реакції», — додав він.
На його думку, оточення Зеленського вважає, що опозиційні проукраїнські канали «заважають їм жити».
«Сьогодні вранці (18 лютого) мені подзвонив Макеєнко. Сказав, що нам треба докладати спільних зусиль щодо захисту каналу. Сказав, що єдина його вина, що він кілька років докладав зусиль, щоб підтримувати, забезпечувати, фінансувати і захищати канал. Але зараз він потребує допомоги. Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли піти на благодійність — і 2 години тому в державному реєстрі кінцевим бенефіціарним власником „Прямого“ каналу є „Prime Assets Capital“, структура, яка на 100% належить Порошенку Петру Олексійовичу», — повідомив лідер «ЄС».
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас