0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд схвалив законопроект про агрострахування


Уряд схвалив законопроект про агрострахування

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні схвалив законопроект, яким вводиться новий інструмент підтримки аграріїв — агрострахування.

Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Робота над законопроектом велася у співпраці Мінекономіки з Нацбанком, учасниками аграрного та страхового ринків, представниками профільних асоціацій та міжнародними експертами.

«Державна підтримка агрострахування є ефективним інструментом у багатьох країнах світу. Ми розуміємо, наскільки ця підтримка є важливою і довгоочікуваною для українських фермерів, особливо коли ми говоримо про глобальні зміни клімату і передбачувані погодні умови, такіх як посуха. Це рішення буде сприяти розвитку не тільки агросектору, а й економіки в цілому», — наводяться в повідомленні слова міністра економіки Ігоря Петрашка.

У законопроекті, який буде переданий на голосування до Верховної Ради, визначено механізми надання держпідтримки, сільгосппродукти, які можуть бути застраховані, а також ризики і умови надання страховки.

Документом скасовується положення про страхування сільськогосподарської продукції через Аграрний страховий пул, який не виправдав себе.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua