Новий пристрій дозволить заряджати електроніку від тепла людського тіла (відео) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Новий пристрій дозволить заряджати електроніку від тепла людського тіла (відео)

Технології&Авто
746
Людське тіло виробляє тепло, необхідне для підтримки життєдіяльності організму. Група дослідників з Університету Колорадо провела дослідження, щоб виявити, чи можна ним живити електроніку. Виявилося, що можна, і вони довели це, розробивши пристрій, який перетворює тепло тіла на електрику.
Дослідники припускають, що подібні пристрої, виконані у вигляді кілець або браслетів, в найближчому майбутньому зможуть живити натільну електроніку.
Новий пристрій дозволить заряджати електроніку від тепла людського тіла (відео)
Цікавою особливістю є його можливість до самовідновлення. Якщо пристрій розірветься в будь-якому місці, кінці розриву досить просто притиснути один до одного, щоб вони склеїлися.
Якщо користувачеві знадобиться більше енергії, він може об’єднати два або більше термоелектричні генератори для вироблення більшої кількості електрики. За словами розробників, прогулянка швидким кроком дозволить генерувати електрику з напругою близько 5 вольт в пристрої розміром зі спортивний браслет.
Кінцева мета розробників полягає в тому, щоб можна було створити натільний пристрій, наприклад, трекер, що не вимагає батареї. Це досить цікава концепція, яка може бути реалізована в комерційних пристроях протягом наступного десятиліття.
За матеріалами:
Телеканал 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас