Нова пошта змінила правила пакування для відправлень — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нова пошта змінила правила пакування для відправлень

Фондовий ринок
5192
З 1 лютого в Новій пошті запроваджено нові правила пакування. Вони стосуються більшості категорій відправлень і розширюють альтернативи для надійного пакування посилок і вантажів, щоб запобігти їхньому пошкодженню.
Про це компанія повідомила Finance.ua.
Що нового отримали клієнти. Запаковані у коробку посилки сортуються за лічені секунди на автоматизованих сортувальних стрічках, якими обладнані сучасні інноваційні термінали Нової пошти. Зокрема, сканери, які встановлені на сортувальних стрічках, здатні зчитувати маркування з усіх 6 сторін коробки, автоматично зважувати посилку та визначати географічний напрямок, за яким вона буде відправлена. У результаті посилки швидше потрапляють до клієнтів.
Нова пошта тепер надає альтернативні варіанти пакування для більшості типів відправлень. Головне, щоб у них була пласка основа.
Змінилися правила пакування:
  • Документи. Для відправлення паперових документів перевага надається конверту для документів (паперовий або поліетиленовий), для пластикових – конверт із повітряно-пухирчастою плівкою.
    Раніше: для документів товщих за 2 см потрібно було використовувати коробку.
  • Одяг, текстиль, взуття. Одяг та текстиль до 2 кг та до 40 см транспортується в поліетиленовому пакеті, а понад 2 кг та 40 см – у гофрокартонній коробці або у пакет для відправлень із обов’язково пласкою основою.
Раніше: весь одяг та текстиль із оціночною вартістю більше 2000 грн повинен був відправлятися лише у гофрокартонній коробці. Взуття, яке має фірмову коробку, за новими правилами відправляється у пакеті для відправлень або обмотується стрейч-плівкою. Взуття без фірмової коробки відправляється у гофрокартонній коробці.
Раніше: все взуття із оціночною вартістю більше 2000 грн відправлялося лише у гофрокартонній коробці.
  • Телевізори, монітори, радіатори (пласкі об’ємні відправлення в товарній упаковці). Якщо оголошена вартість не перевищує 10 тис. грн – відправлення не потребує додаткового пакування. Якщо більше 10 тис. грн – товар додатково запаковується у 5-шаровий гофрокартон.
    Раніше: всі телевізори та монітори потребували додаткового упакування в коробку, палетні борти або флет-бокси
  • Гаджети, канцелярія, книги (дрібні некрихкі відправлення в упаковці). Тепер такі посилки можуть відправлятися замотаними в повітряно-пухирчату плівку та укладеними в пакет, або в конверт із повітряно-пухирчатою плівкою, або в гофрокартонну коробку.
Раніше: обов’язково в коробку повинні були запаковуватися відправлення, які мали округлу або випуклу форму, гострі краї або містили крихкі елементи.
  • Кондиціонери, духові шафи, дитячі візки (об’ємні запаковані вантажі). Відправлення у заводській гофрокартонній коробці, що витримує навантаження всередині без деформацій, не потребує доупакування.
Раніше: всі подібні вантажі вагою до 30 кг і стороною більше 70 см додатково пакувалися у палетні борти.
З усіма змінами у правилах пакування можна ознайомитися за посиланням.
Новий стандарт пакування відправлень Нової пошти знаходьте тут.

Довідка Finance.ua:

  • З 16 лютого Нова пошта спрощує процедуру тарифоутворення для відправки вантажів. Зміни стосуватимуться трьох категорій: відправка у палетних бортах, Flat-боксах та дерев’яному обрешетуванні.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас