0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін прокоментував підсумки роботи місії МВФ


Мінфін прокоментував підсумки роботи місії МВФ

У той час як місія МВФ завершила роботу, Міністерство фінансів не розглядає сценарій невиконання програми Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомили в пресслужбі Мінфіну.

Відзначається, що Україна почала 2021 з рекордно високими залишками на казначейських рахунках в порівнянні з відповідними періодами протягом останніх років (еквівалент 71 млрд гривень).

Пік виплат за державним боргом припадає на вересень поточного року.

«Держбюджет цього року розрахований з припущенням, що Україна буде виконувати програму МВФ і, відповідно, отримувати кошти, передбачені поточною програмою співпраці. Інших сценаріїв поки що не розглядаємо», — повідомили в Мінфіні.

Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні (МВФ) Йоста Люнгман вважає, що необхідний більший прогрес у реформах на користь завершення першого перегляду програми співпраці з Україною.

У період з 21 до 23 грудня і з 11 січня до 12 лютого фахівці МВФ обговорили з представниками влади України прогрес у впровадженні заходів і реформ, які є частиною підтриманої угодою stand-by програми дій влади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua