Як економлять багаті — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Як економлять багаті

Особисті фінанси
6663
Правило 24 годин. Мільйонери дотримуються правила 24 годин. Навіть незважаючи на те, що їм не треба замислюватися над тим, чи можуть вони собі зараз дозволити певну річ, вони вважають за краще дати собі трохи часу, перш ніж зробити покупку. Адже, імпульсивні покупки відбуваються через емоційний тригер і часто в них немає необхідності. Задайте собі питання “хочу чи потрібно”, і ви не будете витрачати стільки грошей.
Грошова дієта. Безготівкові рахунки без перебільшень зручні, проте недостатньо позитивно впливають на ваші особисті рахунки, особливо якщо там відкритий кредитний ліміт. Ті хто витрачає стратегічно, віддають перевагу готівці перед карткою, особливо для менших покупок. Заможні живуть так, щоб триматися подалі від боргів.
Встановіть бюджет і дотримуйтеся його. Погодьтеся, звучить досить банально, проте встановлення чіткого бюджету на день і його дотримання допоможе вам заощадити купу грошей. Проведіть чесний аудит “доходи проти витрат” і обмежте свої власні витрати. Фінансові експерти називають такий метод 50/30/20, де 50 – це основа, 30 – персональні витрати, а 20 – заощадження.
Витрачайте на те, що допомагає вам заробити. Ви не повинні бути нещасними, щоб заощадити. Заможні люди витрачаються на речі, які гарантують довгострокове використання. Робіть покупки, які допомагають вашій роботі. Наприклад, купівля хорошої і якісної техніки, або власного авто, якщо це заощадить вам в перспективі витрати на дорогу в офіс.
Вкладайте в послуги, які економлять ваш час. Заможні люди не ухиляються від витрат на послуги, які можуть заощадити їхній час і уникнути моральних страждань. Вони зосереджені на інвестуванні, а не витратах. Доставка продуктів додому, використання послуг пральні, або ж оренда відносно дорогих приміщень, щоб бути ближче до своєї роботи. Все це лише додає якісного часу у ваше життя.
Неоціненний досвід. Мільйонери ведуть яскравий образ життя, збагачуючи свій досвід, який, в свою чергу, робить їхнє життя здоровішим і красивішим. Вони здатні легко змінити щоденну рутину і витрати на походи, стрибки з парашутом або подорожі.
Спершу рахунки, а потім все інше. Розуміння ваших щоденних витрат – це те, що люди, які вміють вправно керувати грошима, роблять краще за нас. Вони дотримуються такого правила: оплачувати фіксовані витрати в перший день через автоматизовані системи. Такі системи дають чітке уявлення про те, як витратити залишок власних коштів.
Список покупок на розпродаж. Всі ми любимо розпродажі. Однак, купівля речей на розпродажі не обов’язково означає, що ви економите. Якими б не були на перший вид розпродажі, вони все одно в загальному підсумку змушують вас витратити більше, купуючи речі, які вам не потрібні. Ті хто добре розбирається в фінансах, радять попередньо складати список запланованих покупок, щоб дійсно заощадити під час знижок.
Вкладайте в те, що робить вас щасливим і здоровим. Купуйте речі, які роблять вас щасливими – це нормально. Заможні люди охоче вкладають гроші в свої власні хобі, якщо це робить їх щасливими і наповнює. Тому, якщо ви цікавитеся зірками, то придбайте собі телескоп. Звичайно, якщо такі маленькі радості дозволяє ваш бюджет.
Починайте дні, або вихідні без витрат. Ті, хто вміє економити, так само добре вміють контролювати своє бажання витрачати без необхідності. Намагайтеся не витрачати гроші щотижня або на вихідних і дотримуйтеся його.
Збережіть копійки і використовуйте їх. Всі ненавидять дрібницю, і як тільки ви кинете її в сумку, то відразу ж забудете про неї. Однак, слід пам’ятати, що кожна зекономлена копійка – це зароблена копійка. Тримайте здачу під рукою і користуйтеся нею під час перерви на каву чи обід, щоб скоротити до мінімуму щоденні витрати.
Полагодьте річ перед тим, як її позбутися. Роблячи будь-яку покупку, заможні люди вірять в її якість, сподіваючись, що вона прослужить довго. Тому вони пропагують ідею ремонту несправних машин і пристроїв, перш ніж викинути їх на смітник. Ремонт речей економить ваші кошти і сприяє збереженню планети.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

За матеріалами:
Телеканал новин 24
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас