0 800 307 555
0 800 307 555

У водійських посвідченнях з'являться нові позначки


У водійських посвідченнях з'являться нові позначки

В Україні у водійських посвідченнях з’являться нові позначки.

Про це повідомив експерт із питань законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв у Facebook.

Вони вказуватимуть на обов’язок водія користуватися окулярами, контактними лінзами, пов’язкою на оці, слуховим апаратом або протезом кінцівки.

Окрім цього, у посвідченнях зазначатимуть необхідні конструктивні особливості для транспортного засобу та обмеження для водія.

Читайте також: Штраф за відсутність страховки на авто в Україні

До переліку обмежень входять управління тільки в денні години, тільки в радіусі певного кілометражу від місця проживання власника або тільки в межах міста/регіону, керування транспортним засобом без пасажирів, допустима швидкість, супровід власника посвідчення водія, без причепа, заборона управління на автомагістралях, заборона управління під впливом алкоголю, тільки керування транспортними засобами, які обладнані алкозамками.

Довідка Finance.ua:

  • Якщо ви змінили своє по батькові, то варто обміняти і ваші посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
  • В державному підприємстві «Документ» повідомили, що вони ввели нову і доволі зручну послугу, завдяки якій можна буде обміняти водійське посвідчення в «паспортному сервісі» в найкоротші терміни.

Cервіс оформлення електронних полісів автоцивілки 🚗

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua