0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung об'єдналася з Tesla для створення передових процесорів


Samsung об'єдналася з Tesla для створення передових процесорів

Як повідомляють південнокорейські джерела, Samsung і Tesla об’єдналися з метою створення нових процесорів для майбутніх повністю самокерованих автомобілів. Передбачається, що чіпи будуть виконані за передовим техпроцесом і прийдуть на зміну нинішнім вже застарілим рішенням.

Жодні технічні характеристики або обчислювальні можливості нових процесорів поки що не розкриваються. Лише відомо, що вони будуть виконані за передовим на сьогоднішній день 5-нм техпроцесом із застосуванням методу фотолітографії в глибокому ультрафіолеті (EUV). Варто відзначити, що Samsung вже поставляє однокристальні системи для електромобілів американської компанії, але виготовляються вони за досить старими 14-нм нормами.

Samsung останнім часом почала приділяти багато уваги ринку автомобілів. Так, компанія провела внутрішню реорганізацію, перемістивши значну частину співробітників з напрямку з розробки систем допомоги водієві (ADAS), пов’язаних з автономним водінням, в галузь автомобільних інформаційно-розважальних систем (IVI).

Про терміни випуску нових процесорів Samsung і їх появу в електрокарах Tesla нічого не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua