0 800 307 555
0 800 307 555

Показники ПІІ України в 2020 році найгірші за останні 20 років - голова Horizon Capital


Показники ПІІ України в 2020 році найгірші за останні 20 років - голова Horizon Capital

Показники чистих прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в 2020 році в Україні гірші за останні 20 років, в кращому випадку країна не отримала приплив ПІІ в 2020 році, вважає партнер-засновник і головний виконавчий директор інвестиційної компанії Horizon Capital (Україна) Олена Кошарна.

«Пандемія COVID-19 нашкодила економікам країн усього світу, і Україна не стала винятком. В результаті пандемії ті цифри ПІІ, які ми бачимо по країні за дев’ять місяців 2020 року, — найгірші за 20 років», — сказала вона пыд час обговорення національної економічної стратегії до 2030 року в п’ятницю.

«Чистий відтік ПІІ за дев’ять місяців минулого року склав $ 400 млн. Якщо дивитися на третій квартал, ПІІ в капітал, без урахування реінвестування прибутку, склали тільки $ 4 млн, а сумарне скорочення ПІІ за третій квартал — $ 50 млн. Якими будуть показники за рік? Сподіваємося, що чисті ПІІ підуть в нуль», — додала Кошарна.

При цьому вона додала, що з метою зміни ситуації бізнес налаштований на співпрацю з українським урядом.

«Ми всі повинні діяти для рішучого просування судової реформи, оскільки Україна посідає 105-те місце серед 141 країни щодо незалежності судової системи. Ми повинні підтримати введення в Україні ринків капіталу, товарів та енергетики і запустити механізми залучення інвестицій…», — сказала голова Horizon Capital.

При цьому Кошарна підкреслила, що до 30-ї річниці Незалежності України слід поставити мету — впровадити судову реформу, реформи ринків капіталу та інвестиційні реформи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua