0 800 307 555
0 800 307 555

Microoled розробила мініатюрний проектор для розумних окулярів


Microoled розробила мініатюрний проектор для розумних окулярів

Французька компанія Microoled, виробник компактних OLED-дисплеїв з високою роздільною здатністю, показала на CES 2021 модуль проєкційного дисплея, що перетворює лінзи звичайних окулярів на прозорий екран. Новинка під назвою ActiveLook з високою автономністю дебютувала у складі спортивного аксесуара Julbo EVAD-1, який, як і сам модуль, отримав премію CES 2021 Innovation Award.

За заявою Microoled, при вазі 9 грамів Activelook став найлегшим модулем проєкційного дисплея (HUD) на ринку — оснащені ним окуляри важать лише 35 грамів. Незважаючи на мініатюрний корпус, час роботи модуля на одному заряді АКБ становить до 30 годин.


Фото: 4pda.ru

Невелика вага і можливість “прозорого” відображення інформації дозволяє використовувати пристрої на базі Activelook навіть під час активних занять спортом. За допомогою такого гаджета користувачі можуть бачити дані про свої результати в режимі реального часу – наприклад, темп тренування, а також швидкість бігу і пройдену відстань.

Заснована в 2007 році Microoled вже отримала фінансування в розмірі 8 мільйонів євро для розробки та впровадження ActiveLook. Компанія розраховує завоювати ринок «як постачальник ключових технологій, які дозволять створити розумні окуляри».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua